O MNIE
Witam Cię bardzo serdecznie. Nazywam się Robert
Filmowanie stało się moją pasją w latach 80-tych kiedy to królowały kamery na taśmę filmową. Obecnie wielu młodych filmowców nie jest w stanie sobie wyobrazić kamery napędzanej sprężyną :) Lata 90-te to kamery VHS, spory skok technologiczny który znacznie ułatwił rejestrację video.
Proste i łatwe w obsłudze analogowe kamery video spowodowały że moje archiwum filmowe wzbogaciło się nie tylko o materiały rodzinne ale i o moim mieście. 2000 -tysięczny rok przeniósł nas w technologie cyfrową a obecnie w wysoką rozdzielczość co sprawia, że oglądanie jest jeszcze bardziej ekscytujące. Wciąż w wolnych chwilach filmuję zmiany zachodzące w moim mieście oraz przebieg życia w rodzinie, filmując zatrzymuje czas mijających chwil. Skoro robię to dla siebie, dlaczego nie robić tego dla Was. I tak zrodził się pomysł aby tworzyć filmy okolicznościowe. Filmowaniem zajmuję się kilkanaście lat. Dzisiejszy tryb życia, praca oraz pośpiech powodują że umykają nam bezpowrotnie chwile których się nie cofnie. Możemy je zatrzymać na filmie i wracać do nich kiedy tylko chcemy. Filmy okolicznościowe umieściłem na swojej stronie w dziale -"FILMY"
Inne filmy dotyczące miasta i wydarzeń z nim związanych, znajdziecie Państwo klikając na ikonkę - You Tube u dołu strony.
Dziękuję za uwagę.692 800 104
mój profil

poiltyka prywatności
wykonanie: stargard.com.pl - strony internetowe stargard